Maskara Masterpiece Lash Crown od Max Factor, czyli prawdziwie królewskie spojrzenie

Opublikowane w: Makijaż | Produkty kosmetyczne

Cześć!

Długie, gęste i czarne rzęsy potrafią odmienić spojrzenie każdej kobiety. Ale jakiego kosmetyku użyć, żeby takie mieć? Mnie wystarczyła maskara Master piece Lash Crown marki Max Factor. Jak teraz wyglądają moje oczy? Przeczytajcie mój post i przekonajcie się same.

Rewolucyjna szczoteczka – niesamowite efekty

Takiej szczoteczki, która jest w Masterpiece Lash Crown, nie widziałam jeszcze u żadnej innej maskary. Odznacza się nieprzeciętną budową, która według producenta powinna nam pomóc w pomalowaniu rzęs. Jak wygląda aplikator w kosmetyku od Max Factor? Tylko z jego jednej strony znajdują się wypustki. Z drugiej natomiast, przy samym czubku, znajduje się maleńka półokrągła część z krótkimi włoskami. Mają nam pomóc pomalować zarówno końcówki rzęs, jak i rzęsy w wewnętrznych kącikach oczu. Aplikator wykonany jest z syntetycznego włókna, ale jest w pełni bezpieczny dla wrażliwych oczu i skóry wokół nich.

Jaki efekt daje maskara od Max Factor?

Dzięki Masterpiece Lash Crown możesz pomalować rzęsy i na czarno, i na brązowo (ten kolor będzie idealny dla blondynek). Poza tym, maskara od Max Factor podkręca, pogrubia i podkreśla rzęsy, sprawiając że spojrzenie staje się piękniejsze, a oczy optycznie powiększone.

Jak używać tuszu do rzęs od Max Factor?

Szczoteczkę z maskary Masterpiece Lash Crown ustaw poziomo względem powiek, a następnie ruchem zygzakowym pomaluj rzęsy. Użyj mniejszej części aplikatora, żeby pomalować najmniejsze rzęsy znajdujące się w wewnętrznych kącikach oczu. Jeżeli chcesz nałożyć drugą warstwę, odczekaj chwilę aż pierwsza całkowicie wyschnie. Kolejne warstwy nakładaj w taki sam sposób. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt pogrubienia rzęs, wzdłuż ich linii namaluj kreskę czarnym eyelinerem.

A jaki jest wasz sposób, dziewczyny, na królewskie spojrzenie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Makijażowe czary-mary: korektor Magic marki Helena Rubinstein
Dzięki tym trikom twoja skóra będzie piękniejsza na wiosnę