Prosecco Nail Varnish – lakier do paznokci, który można jeść

lakier do paznokci prosecco

Lakier do paznokci, który sprawia, że masz ochotę je oblizywać. Mieniący się pięknym złotem. Stworzony specjalnie na najlepsze okazje. Przedstawiam Prosecco Nail Varnish – jadalny lakier do paznokci o smaku szampana. Spróbujesz?

Uwielbiam szampana, którego lubię się napić nawet bez okazji. Tak jak inne dziewczyny raczej wolą nalać sobie lampkę czerwonego wina do kolacji, tak ja wolę kieliszek wina musującego. To dlatego, kiedy tylko dowiedziałam się o istnieniu lakieru do paznokci o smaku włoskiego szampana, kupiłam jedną buteleczkę i zaczęłam testy.

Skąd wziął się jadalny lakier do paznokci Prosecco?

Koncepcja na stworzenie jadalnego lakieru zrodziła się u brytyjskiego właściciela aplikacji zniżkowej Groupon. Produkt wypuszczono na dzień kobiet ze specjalny rabatem na Dzień Matki. Reklamę skierowano głównie do miłośniczek Prosecco jako piękny, błyszczący i jadalny manicure bez żadnych kalorii. Koncepcja wydała mi się na tyle śmieszna i kreatywna, że postanowiłam kupić jeden lakier do paznokci Prosecco by Groupon i opowiedzieć o nim na blogu.

Prosecco Nail Varnish by Groupon

Kolor: złocisty, brokatowy
Zapach: prawdziwie szampański
Smak: intensywne wino musujące Prosecco

Wygląda jak typowy lakier do paznokci, ale nie jest taki! Groupon Prosecco Polish to całkowicie jadalny lakier do paznokci. W jego składzie znajduje się prawdziwy włoski szampan, dodatkowy aromat Prosecco i oczywiście wszystkie te składniki, które odpowiedzialne są za kolor, za trwałość i zastyganie lakieru. Każdy z nich został przebadany i dopasowany w taki sposób, aby nie szkodzić. To dlatego lakier do paznokci Prosecco można jeść bez obaw o zatrucie. Choć nie polecałabym wypijać całej buteleczki naraz. To mimo wszystko chemiczny lakier.

Ten lakier spodoba się wszystkim osobom, które mają nawyk obgryzania paznokci. Choć raczej jego zakup nie wyjdzie im na dobre. Czemu? Ponieważ lakier do paznokci Groupon Prosecco jest bardzo smaczny, szczególnie gdy lubisz szampana. Jeśli obgryzasz paznokcie, raczej nie skończy się tylko na oblizywaniu płytki paznokcia. W takim przypadku nadal lepiej trzymać się gorzkich lakierów do paznokci, które zapobiegają obgryzaniu.

Jak sprawdził się u mnie?

To zdecydowanie niezbyt trwały lakier z dwóch przyczyn – bardzo szybko zlizuje się go z paznokci, a ze względu na bezpieczne składniki nie ma tak dużej trwałości. Nie wykonasz nim manicure hybrydowego i nie uzyskasz perfekcyjnego krycia. Prosecco Nail Varnish to ciekawostka, którą warto mieć dla zabawy, a nie po to, żeby wykonać pełny, profesjonalny manicure.

Pokochaj karotkę! Domowa maseczka z marchewki
Moja przygoda z maskami węglowymi i bąbelkowymi. Jak ich używać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *