Co myślę o rzęsach w kępkach DIY Lash Extensions? Sprawdź!

Opublikowane w: Makijaż | Porady i wskazówki
DIY Eyelash Extensions nanolash

Kępki DIY Lash Extensions zwróciły moją uwagę zupełnie przez przypadek. Przeglądałam nowinki kosmetyczne i natrafiłam na stronę Nanolash. Samodzielne przedłużenie rzęs w domu brzmi wyjątkowo dobrze, więc zdecydowałam się to sprawdzić. Jakie są moje spostrzeżenia?

Kępki DIY Lash Extensions – co zamówiłam i jakie były pierwsze wrażenia?

Kępki DIY Eyelash Extensions kupiłam w formie pojedynczego opakowania. Znalazłam w nim 36 kępek w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Do wyboru było 8 różnych modeli. Jednak na stronie producenta znajduje się także ciekawy zestaw do przedłużania rzęs w domu.

Zestaw zawiera:

  • bonder Nanolash;
  • sealer Nanolash;
  • kępki rzęs do samodzielnej aplikacji;
  • remover Nanolash;
  • pęsetę do rzęs ze stali nierdzewnej.

Ja wybrałam samodzielne kępki, bo pozostałe akcesoria miałam już w swojej kosmetyczce.

Pierwszy kontakt z kępkami DIY Lash Extensions od Nanolash

Po wyjęciu rzęs bondingowych do samodzielnej aplikacji z opakowania byłam pozytywnie zaskoczona. Wykonane są one z ultramiękkiego materiału, a także są wyjątkowo elastyczne.

Pojedyncze włoski świetnie trzymają się paska, a on sam jest w stanie precyzyjnie zamaskować linię łączenia, co ma dla mnie ogromne znaczenie.

Kępki do samodzielnej aplikacji były ładnie posegregowane w opakowaniu. Nie miałam problemu z ich wyjęciem ani z rozpoznaniem rozmiaru.

Jak samodzielnie przedłużyć rzęsy z kępkami Nanolash?

Producent oferuje przedłużenie rzęs z kępkami do samodzielnej aplikacji w jedyne 10 minut. Postanowiłam sprawdzić, czy obietnica ta ma przełożenie na rzeczywistość.

Dodam tylko, że nigdy wcześniej nie przedłużałam rzęs samodzielnie w domu. Rzadko kiedy doklejałam także rzęsy na pasku. Zwykle korzystałam z tuszy lub przedłużania trwałego, wykonywanego u kosmetyczki.

Zaczęłam od wykonania demakijażu oka. Usunęłam wszystkie resztki kosmetyków z rzęs, a następnie je delikatnie osuszyłam. Potem nałożyłam jedną warstwę bondera na całość rzęs. Odczekałam, aż nabierze on pełnej lepkości. Chwyciłam kępkę i przymocowałam ją od spodu, około 1 mm od linii rzęs. To samo powtórzyłam na drugim oku. Na jedną aplikację zużyłam 4 kępki, bo zależało mi na delikatnym efekcie.

Oczywiście, można wykorzystać więcej kępek, celem wykonania stylizacji objętościowej w typie Russian Volume.

Aplikacja była wyjątkowo prosta i faktycznie zajęła mi ona niecałe 10 minut. W tym momencie potwierdzam słowa producenta.

przedłużanie rzęs DIY
Kępki DIY Eyelash Extensions umożliwiają szybkie przedłużenie rzęs w domu.

Rzęsy bondingowe – jak długo się trzymają?

Producent deklaruje, że kępki DIY Lash Extensions trzymają się do 5 dni. Jak na domową aplikację rzęs, to całkiem niezły wynik. Postanowiłam jednak sprawdzić, czy można nosić je nieco dłużej.

Zaaplikowałam kępki w poniedziałek. W następny poniedziałek dalej były na swoim miejscu. Starałam się spać na plecach i unikać kosmetyków na bazie różnych olejków. Z doświadczenia wiem, że nie wpływają one korzystnie na klej. Moim zdaniem, taka pielęgnacja korzystnie wpłynęła na trwałość aplikacji.

Kępki ściągnęłam samodzielnie, by przekonać się, czy można skorzystać z nich ponownie. Producent wskazuje, że są one przeznaczone do jednorazowego użytku. Jednak po ściągnięciu zauważyłam, że:

  • klej można w prosty sposób usunąć z paska;
  • kępki się nie odkształciły;
  • sztuczne rzęsy w kępkach dalej prezentują się znakomicie.

Założyłam je ponownie. Nie rozczarowałam się. Według mnie, kępki DIY Lash Extensions można wykorzystać więcej niż jeden raz.

 Kępki rzęs do samodzielnej aplikacji DIY nanolash

Kępki DIY Eyelash Extensions – jestem na tak!

Kępki DIY Lash Extensions to mój produkt nr.1, jeśli chodzi o samodzielne przedłużanie rzęs w domu. Wykonanie aplikacji jest proste i faktycznie zajmuje jedynie 10 minut. Dodatkowo, gotowe rzęsy w kępkach są trwałe i można wykorzystać je ponownie.

Jeśli faktycznie tak niewiele potrzeba, by osiągnąć zadowalające efekty, to kępki DIY Lash Extensions są produktem idealnym!

Idealne brwi odporne na wszystko z mydłem Nanobrow Eyebrow Styling Soap
Czy tusz do rzęs może być perfekcyjny? Przekonajmy się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *