Idealne brwi odporne na wszystko z mydłem Nanobrow Eyebrow Styling Soap

Opublikowane w: Makijaż | Produkty kosmetyczne
mydełko do brwi

Hej dziewczęta 🙂 

Podobno nie ma jednego, uniwersalnego kosmetyku, który pasuje każdemu. Mam jednak wrażenie, że znalazłam produkt, który może trafić w gusta zarówno zwolenniczek niewidocznego makijażu „nomakeup”, jak i fanek tego dopracowanego w każdym szczególe. Mydło do brwi Nanobrow całkowicie odmieniło mój codzienny makijaż i wygląd brwi. Jak działa i jaki efekt daje? Dziś się tego dowiesz 🙂 

Jakie są Twoje brwi – rzadkie i cienkie czy grube i oporne na stylizację?

To bez różnicy, bo Nanobrow Eyebrow Styling Soap dopasuje się do potrzeb każdych brwi 😉

Grube brwi: puszyste, błyszczące, o nienagannym kształcie – za sprawą Nanobrow nawet bujne brwi zyskają nową, perfekcyjnie wyznaczoną postać. Mydełko trzyma włoski w ryzach do kilkunastu godzin.

Cienkie brwi: mydełko nada objętości nawet bardzo rzadkich brwiom. Dzięki małej szczoteczce kosmetyk pokrywa każdy włosek, zwiększając jego objętość. Dzięki temu łuki wydają się pełniejsze i wyraźniejsze. Zyskują optycznej objętości, a dodatkowo są utrwalone na cały dzień. Łatwo dopełnisz łuki kredką, cieniem czy pomadą, wypełniając luki. 

Rezultat? Idealne brwi odporne na wszystko 🙂 

Nanobrow Eyebrow Styling Soap: sposób użycia

Jak zrobić brwi na mydło? To prostsze niż Ci się wydaje!

  1. Przygotuj brwi, muszą być czyste (bez makijażu czy kremu) i uczesane. Najlepiej wystylizuj je zanim przejdziesz do aplikacji podkładu – będziesz mogła wprowadzić ewentualne poprawki, bez naruszenia mejkapu.
  2. Zaaplikuj niewielką ilość mydełka na szczoteczkę, najlepiej żeby cała była nim pokryta. Nie potrzebujesz wody do jego aktywacji.
  3. Zaczynając od dolnej krawędzi i początku brwi zacznij je wyczesywać ku górze. Szczoteczkę lekko przyciśnij do skóry, aby włoski dobrze przylegały i „przykleiły się” na płasko. Zyskasz w ten sposób większą objętość łuków.
  4. Nadaj brwiom odpowiedni kształt i oczyść okolicę dookoła za pomocą np. patyczka higienicznego i płynu micelarnego.
  5. Uzupełnij luki i miejsca, gdzie włosków po prostu brakuje, aby brwi miały wyraźny, pełny zarys. Mydełko Nanobrow dobrze łączy się z innymi kosmetykami do makijażu.

Makijaż to nie wszystko – połącz go z pielęgnacją 

NANOBROW EYEBROW STYLING SOAP

Dobrze podkreślone brwi to jeszcze nie wszystko. Równie ważny jest aspekt pielęgnacyjny. Wiele kosmetyków może osłabiać delikatne brwi, co prowadzi do ich nadmiernego wypadania. Mydełko Nanobrow z dodatkiem gliceryny dba o włoski utrzymując ich odpowiednie nawilżenie i elastyczność. Mimo codziennego makijażu za pomocą mydełka, moje brwi są zdrowe i super błyszczące. 

Cienkie? Puszyste? Grube brwi? Wierzę, że jedyny trend, za jakim powinnaś podążać to ten, który pasuje właśnie Tobie 🙂 Sięgaj po kosmetyki, z którymi możesz więcej. Moim ulubieńcem jest Nanobrow Eyebrow Styling Soap 🙂 Dlaczego? Nie tylko stylizuje i utrwala, ale podkreśla moją naturalną urodę – co jest dla mnie super ważne w makijażu. 

Olejowanie włosów – moje sposoby i porady
Co myślę o rzęsach w kępkach DIY Lash Extensions? Sprawdź!