Cztery szybkie fryzury dla zabieganych. Ułożycie je w 5 minut!

Opublikowane w: Włosy

Hej Kochani!
Zaspaliście? Nie traćcie głowy (ani tego co na niej nosicie). Oto pomysły na szybkie i fajne uczesania. Poznajcie pięć fryzur, które możecie wykonać szybko, nawet kiedy bardzo się spieszycie

1. Zawsze modne warkocze

Jeśli obudzicie się późno, albo wasze włosy są sztywne, potargane i nijak nie chcą się układać, możecie je łatwo okiełznać jednym lub dwoma warkoczami. Warkocze mogą również… ukryć przetłuszczające się włosy, zatem do dzieła! Aby były piękne i gładkie, ja zawsze najpierw spryskuję je stylizującym sprayem do włosów. Moją miłością jest ostatnio Nanoil Styling Spray. Dzięki niemu włosy stają się gładkie, miękkie i lśniące, a warkocze… praktycznie same się zaplatają! 😀

2. Wysoki węzeł, czyli swobodny i niedbały kok

Ta pomysłowa i maga szybka fryzura fajnie, a dodatkowo ma w sobie coś z niedbałej elegancji. Pasuje nawet do garsonki! Ja uwielbiam czesać niedbałego koka do swetrów oversize…Polubicie ją, ponieważ nie wymaga specjalnej zręczności: kok powinien wyglądać jak najbardziej niechlujny i jak najbardziej swobodny. Po prostu zbierzcie wosy w kucyk, a potem przełóżcie przez gumkę włosy tak, aby nie przeciągnąć ich do końca. Na czubku głowy utworzy się swego rodzaju koczek. Aby był w nieładzie, rozciągnijcie go na boki – zwiększy objętość. pozostałe pasma, które wystają zza gumki upnijcie wsuwkami wokół niego. Gotowe!

3. Opaski i spinki do włosów

To doskonały ratunek dla niesfornych włosów o poranku, które nie chcą się układać. Jeśli często doświadczacie “ciężkich chwil” z Waszymi włosami, bo po prostu nijak nie chcą współpracować – spinki, wsuwki i opaski będą Waszymi najlepszymi przyjaciółmi. Obecnie wsuwki są wydane w tak wielu pięknych wzorach, ozdobione perłami i motywami liści – z pewnością wybierzecie idealne dla siebie! W dodatku w tym sezonie są absolutnie modne opaski do włosów, jak i kokardki, które w mniej niż pięć minut sprawią, że nawet najbardziej zbuntowane włosy zmienią się w elegancką, pełną wdzięku i szyku fryzurę!

4. Kok z warkocza

To moim zdaniem absolutny hit, który w mig maskuje, że z waszymi włosami coś jest nie tak! 😀
Ponadto jest bardzo łatwy w wykonaniu, wymaga jedynie prostego warkocza, który później okręcanie na czubku głowy wokół jego podstawy (dla ułatwienia zepnijcie kucyk gumką, zanim będziecie go zaplatać w warkocz. Jeśli chcecie urozmaicić tę fryzurę, dobierzcie do kompletu opaskę w kształcie warkocza. To super modny look w tym sezonie!

Która fryzura najbardziej się Wam podoba? Napiszcie!

Naturalny olej rycynowy NANOIL. Poznaj moją opinię
Glossy skin – moje sposoby na świetlisty makijaż