Farbowanie włosów dla każdego. Koloryzacja #mydentity i najsławniejszy fryzjer Guy Tang

Opublikowane w: O włosach | Porady i wskazówki
kosmetyki do włosów Guy Tang

Cześć!

Dobrze wiecie, jak ważna jest trwała i dobrze dobrana farba do włosów. W końcu nowy kolor pozostanie z wami na bardzo długo. Dlatego Guy Tang, najsławniejszy fryzjer na świecie, postanowił stworzyć spersonalizowaną koloryzację włosów. Nazwał ją #mydentity. Jak farby sprawdzają się w praktyce?

Na czym polega fenomen Guya Tanga?

Guy Tang znany jest z tego, że potrafi diametralnie odmienić wizerunek klientów. Z nijakiej fryzury w nudnym kolorze potrafi stworzyć prawdziwe arcydzieło, z idealnym cięciem i intensywną barwą o naturalnym połysku. Nic więc dziwnego, że jego nowe farby do włosów są tak popularne i uznawane za jedne z najlepszych. #mydentity to najciekawszy kosmetyk, o jakim kiedykolwiek pisałam.

Jakie są farby Guya Tanga?

Farby #mydentity nie mają nic wspólnego z produktami do koloryzacji, które znałyście wcześniej. Jak to możliwe? Guy Tang jako profesjonalista i mistrz nożyczek wie, co zrobić, żeby włosy miały piękny kolor i jednocześnie pozostały zdrowe. Stworzone przez niego farby zapewniają pasemkom nieziemski blask i wysoką termoochronę. Zabezpieczają pasemka przed temperaturą nawet do 230ºC. Zapach jest kolejną cechą, która odróżnia farby #mydentity od zwykłych preparatów do koloryzacji pasemek. W kosmetykach Guya Tanga wyczujemy… lawendę. Farbowanie włosów przypomina zabieg SPA, a aromat farby jest uspokajający i odprężający. Efekt utrzymuje się bardzo długo, ale wszystko zależy od sposobu pielęgnacji ufarbowanych włosów. W gamie dostępne są pastelowe kolory i to z nimi trzeba obchodzić się bardzo delikatnie. Podczas mycia trzeba używać letniej wody i minimalnej ilości szamponu. O wiele trwalsze są wyraziste odcienie: szarości, czerwienie, róże i zielenie.

Jak stosować farby #mydentity Guya Tanga?

Niestety farby tego sławnego fryzjera przeznaczone są do profesjonalnego użytku. Nie zastosujesz ich samodzielnie w domu, a jedynie w salonie fryzjerskim, i to w takim, w którym naprawdę znają się na rzeczy. Dzięki farbom #mydentity możliwe jest zrobienie ombre, czyli płynnego przejścia pomiędzy różnymi odcieniami jednego koloru. Kosmetyki Guya Tanga dają niezły efekt. Myślę, że wszystkie włosomaniaczki byłyby zachwycone.

A jakie są wasze ulubione farby do włosów?

Krótki pielęgnacyjny poradnik. Skąd się biorą suche skórki na twarzy? Jak je usunąć?
Uciążliwa skórka pomarańczowa. Jakie są dobre zabiegi na zaawansowany cellulit?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *