Loki bez żadnego wysiłku! Nowa automatyczna lokówka Keratin Protect marki Remington

Opublikowane w: O włosach | Produkty kosmetyczne
Lokówka Remington

Cześć!

Papiloty, wałki, prostownice… Te wszystkie gadżety służyły (i u niektórych służą nadal) do robienia loków. Jednak najwyższy czas, żeby odstawić je w kąt i wybrać o wiele bardziej wygodny sposób układania loczków. Nie będzie wam nawet potrzebna tradycyjna lokówka. Wypróbujcie lokówkę automatyczną Remington Keratin Protect.

Trochę danych na początek

Automatyczne lokówki bez dwóch zdań ułatwiają układanie fryzury. Urządzenie marki Remington jest jednym z nich i z pewnością przyda się każdej włosomaniaczce. Nagrzewa się już w pół minuty, dzięki czemu o wiele szybciej możemy zacząć modelować pasemka. Ma wbudowany cyfrowy wyświetlacz oraz przyciski ustawiania temperatury i czasu skręcania loków. Podobno płytki grzewcze pokryte są keratyną i olejkiem migdałowym. Urządzenie marki Remington ma dwa kierunki skręcania loków. Temperatura minimalna to 130ºC, a maksymalna to 230ºC. Czas kręcenia loków również można automatycznie ustawić; najdłużej trwa to 15 sekund.

Jak używać lokówki marki Remington?

Zanim zaczniesz robić loki, włosy umyj, wysusz i dokładnie rozczesz. Następnie podziel je na mniejsze pasemka; grube pasma mogłyby zaplątać się w urządzeniu. Ustaw czas kręcenia, temperaturę i kierunek skręcania pasemek. Lokówka Keratin Protect ma otwór, w który wkłada się wydzielone włosy. Kiedy pojedynczy loczek już się zrobił, usłyszysz charakterystyczny dźwięk. Trochę potrwa zanim nauczysz się robić loki z tyłu głowy. A naprawdę warto! Loki utrzymują się nawet do 24 godzin, i to bez lakierowania.

Jakie efekty daje lokówka Keratin Protect?

Dzięki innowacyjnym płytkom grzewczym lokówka chroni włosy przed przesuszeniem i uszkodzeniem. Pasemka są miękkie w dotyku i mają naturalny połysk. Czas wystylizowania fryzury zależy od długości i gęstości włosów. Urządzenie Keratin Protect marki Remington jest idealne dla tych z was, które nie lubią korzystać z wałków lub tradycyjnych lokówek. Nie musicie obawiać się, że zniszczycie pasemka lub poparzycie skórę głowy i uszy.

Czy wy też używacie lokówek automatycznych, dziewczyny?

Sposoby na lśniące, zdrowe włosy w jedną chwilę
Zadbane i pięknie pomalowane usta? Tak, ale tylko z Volupte Tint-In-Balm od Yves Saint Laurent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *